top of page
Music Class

Baby room Nursery

Poczucie bezpieczeństwa. Wrażliwy opiekun. Otoczenie wspierające harmonijny rozwój.

 

 Adaptacja

Od 15 lat pod naszymi skrzydłami rozwijają się dzieci do lat 3.

Zaczynając przygodę w Baby room, indywidualnie planujemy adaptację, która jest kluczowa. Przeprowadzamy ją we właściwy sposób i budujemy poczucie bezpieczeństwa. Zbudowane od podstaw wpływa na procesy poznawcze i społeczne. Proces adaptacji jest przemyślany i zgodny z najwyższymi standardami. Przygotowujemy do niego również rodziców. Nie pospieszamy, dajemy czas. Budujemy zaufanie.

 

Opiekunowie

Wprowadzamy maluchy w świat wspaniałych wrażeń i przygód pod okiem wrażliwej kadry. Nasi opiekunowie to przewodnicy, którzy z empatią i troskliwością podchodzą do każdego dziecka i ogromną uwagę przywiązują do relacji i współpracy z rodzicem. Poczucie bezpieczeństwa zbudowane od podstaw wpływa na procesy poznawcze i społeczne. Grupa do 15 dzieci w wieku od 1 roku do 2,5 lat jest wspierana przez trzech opiekunów i pedagogów.

 

Otoczenie

Stworzyliśmy przestrzeń, która daje możliwość wszechstronnego i harmonijnego rozwoju poznawczego, emocjonalnego, społecznego i fizycznego. Posiadamy przestronną salę dla dzieci, sypialnię oraz w pełni wyposażoną strefę sanitarną. Nasz żłobek spełnia wszystkie wymogi sanepidu, jesteśmy wpisani do rejestru żłobków Miasta Stołecznego Warszawy i posiadamy najwyższe standardy opieki. Plan dnia w Baby room dostosowujemy do rytmu dzieci. Dajemy dzieciom możliwość wyboru, proponujemy aktywności muzyczne, sensoryczne, ruchowe, plastyczne i językowe. Wspieramy je w rozwoju, mocno koncentrując się na ich poczuciu bezpieczeństwa.

Wyżywienie

Przywiązujemy dużą wagę do tego, co dzieci jedzą. Menu jest przemyślane i dostosowane do potrzeb dzieci do lat trzech. Dajemy możliwość wyboru diety. Posiłki dostarcza firma SEZONOWO.

 

Codziennie wychodzimy na spacery lub na nasz plac zabaw. Korzystamy także z sali gimnastycznej Baby room GYM.

 

Zapraszamy. Poczuj się bezpiecznie.

bottom of page