Music Class

Baby room Nursery

Poczucie bezpieczeństwa. Wrażliwy opiekun. Otoczenie wspierające harmonijny rozwój.


 Adaptacja

Od 12 lat pod naszymi skrzydłami rozwijają się dzieci do lat 3.

Zaczynając przygodę w Baby room, indywidualnie planujemy adaptację, która jest kluczowa. Przeprowadzamy ją we właściwy sposób i budujemy poczucie bezpieczeństwa. Zbudowane od podstaw wpływa na procesy poznawcze i społeczne. Proces adaptacji jest przemyślany i zgodny z najwyższymi standardami. Przygotowujemy do niego również rodziców. Nie pospieszamy, dajemy czas. Budujemy zaufanie.


Opiekunowie

Wprowadzamy maluchy w świat wspaniałych wrażeń i przygód pod okiem wrażliwej kadry. Nasi opiekunowie to przewodnicy, którzy z empatią i troskliwością podchodzą do każdego dziecka i ogromną uwagę przywiązują do relacji i współpracy z rodzicem. Poczucie bezpieczeństwa zbudowane od podstaw wpływa na procesy poznawcze i społeczne. Grupa do 15 dzieci w wieku od 1 roku do 2,5 lat jest wspierana przez trzech opiekunów i pedagogów.


Otoczenie

Stworzyliśmy przestrzeń, która daje możliwość wszechstronnego i harmonijnego rozwoju poznawczego, emocjonalnego, społecznego i fizycznego. Posiadamy przestronną salę dla dzieci, sypialnię oraz w pełni wyposażoną strefę sanitarną. Nasz żłobek spełnia wszystkie wymogi sanepidu, jesteśmy wpisani do rejestru żłobków Miasta Stołecznego Warszawy i posiadamy najwyższe standardy opieki. Plan dnia w Baby room dostosowujemy do rytmu dzieci. Dajemy dzieciom możliwość wyboru, proponujemy aktywności muzyczne, sensoryczne, ruchowe, plastyczne i językowe. Wspieramy je w rozwoju, mocno koncentrując się na ich poczuciu bezpieczeństwa.

Wyżywienie

Przywiązujemy dużą wagę do tego, co dzieci jedzą. Menu jest przemyślane i dostosowane do potrzeb dzieci do lat trzech. Dajemy możliwość wyboru diety. Posiłki dostarcza firma SEZONOWO.


Codziennie wychodzimy na spacery lub na nasz plac zabaw. Korzystamy także z sali gimnastycznej Baby room GYM.


Zapraszamy. Poczuj się bezpiecznie.