top of page
KREDKI NEW PLAKAT OFFICE.png

O nas i naszej historii

Witajcie w Baby room - miejscu, które powstało z miłości do dzieci. Nazywamy się Magda i Marta, z wykształcenia jesteśmy pedagogiem i psychologiem. Prywatnie każda z nas ma troje dzieci, jednak prowadząc nasze przedszkole, czujemy się jakbyśmy miały ich znacznie więcej ♡
     W 2007 stworzyłyśmy nasz pierwszy program autorski Pupil, czyli program wspierający rozwój dziecka w okresie przedszkolnym. Dwa lata później powstał żłobek Baby room przy ul. Gomółki 14 - nasze wspólne dziecko - miejsce niepowtarzalne, w którym wraz z zespołem doświadczonych pedagogów zapewniałyśmy opiekę i prawidłowy rozwój dzieci do lat 3.

Dzięki wielkiemu zaufaniu szerokiego grona dzieci i dorosłych jakim zostałyśmy obdarzone  w 2010 roku została otwarta nasza pierwsza placówka dla dzieci w wieku 3-6 lat, punkt przedszkolny Baby room Preschool przy ul. Promyka 33.

W 2012 roku powstało Przedszkole i Żłobek Baby room na ul. Rydygiera 15A. W chwili obecnej w przedszkolu jest 7 grup przedszkolnych i jedna żłobkowa.
Przez kolejne lata placówka powiększała się o kolejne grupy i o sportową przestrzeń. W 2017 roku na mapie Żoliborza powstał Baby room GYM. Miejsce, z którego korzystają nasze przedszkolaki podczas dnia, w szczególności zerówka sportowa oraz klubowicze GYM’u, podczas popołudniowych i weekendowych zajęć sportowych.

Na podstawie naszych obserwacji i doświadczenia stworzyłyśmy niepowtarzalną przestrzeń sportową, bo widzimy jak wielką potrzebę ruchu mają najmłodsi. W związku tym nasza placówka ma program sportowy i  mocno stawiamy na rozwój ruchowy dzieci! Umożliwia nam to nasza sportowa przestrzeń - Baby room Gym.

Sport w Baby room Preschool daje dzieciom siłę do dalszej edukacji. 

Niech żyje kultura fizyczna!

Magda i Marta 

bottom of page